Estetinė ginekologija

Lornos ginekologė Daiva Keršulytė pristato estetinę ginekologiją ir kalba apie intymios sveikatos problemas. Estetinė ginekologija sparčiai žengia į priekį ir leidžia džiaugtis intymaus gyvenimo malonumais tiek vyrams, tiek moterims. Moterys jau nevengia kalbėtis apie problemas šioje srityje su savo ginekologu. Ši sritis joms tampa vis svarbesnė.
Estetinės ginekologijos srityje pirmauja JAV ir Italija.

Estetinė ginekologija padeda pašalinti problemas, kurios stipriai veikia moters asmeninį gyvenimą:
– nedidelio laipsnio šlapimo nelaikymą,
– makšties išsausėjimą,
– sumažėjusį makšties tonusą ir išplatėjimą po gimdymo,
– lytinių organų deformacijas,
– randus makštyje ir tarpvietėje.

Labai svarbu, kad moterys nevengtų kalbėti apie šias problemas, nes tai veda prie pašlijusių santykių su partneriu ir savivertės sumažėjimo. Šiuolaikinei moteriai yra svarbu jaustis gerai, palaikyti puikią kūno formą, todėl labai svarbu apie tai kalbėtis. Estetinė ginekologija tai ne mada , o galimybė mėgautis kokybišku lytiniu gyvenimu tiek moteriai, tiek jos partneriui.

Dažniausiai pasitaikančios problemos: šlapimo nelaikymas po gimdymo, makšties išsausėjimas po gimdymo ir menopauzėje, lytinių lūpų deformacija, orgazmo nejautimas. Estetinės ginekologijos procedūros padeda išspręsti šias problemas.

Dažniausiai atliekamos estetinės ginekologijos procedūros: makšties atjauninimas HR (hialurono rūgšties) užpildais ar PRP (trombocitais papildyta plazma), lytinių lūpų korekcija HR užpildais, G taško augmentacija HR užpildais seksualinio gyvenimo kokybei pagerinti.

Hialurono rūgšties injekcijos padidina elastingumą, atkuria drėgmę, seksualinį jautrumą. Atkuriama lytinių lūpų forma ir apimtis, pagerėja estetinė išvaizda, padidėja makšties elastingumas, stangrumas, drėgmė, atkuriamas fizinis komfortas. PRP sumažina intymios zonos sausumą, padidina G taško jaurtumą.

Kiti straipsniai

Išsėtinė sklerozė – lėtinė centrinės nervų sistemos liga

Išsėtinė sklerozė – lėtinė centrinės nervų sistemos liga

Glaukoma – tylus regėjimo vagis

Glaukoma – tylus regėjimo vagis

Inkstų ir šlapimo pūslės akmenligė

Inkstų ir šlapimo pūslės akmenligė