Urologas-seksopatologas

Gydytojas urologas-seksopatologas tiria, konsultuoja ir gydo pacientus (vyrus) dėl prostatos susirgimų, tokių ligų kaip prostatitas ir kt, seksologinių sutrikimų. Gydo vyriškų lytinių organų, prostatos bei potencijos sutrikimus. Atlieka ankstyvą prostatos vėžio diagnostiką. Tiria ir gydo lytiškai ir buityje plintančias infekcijas (chlamidijas, ureaplazmas, mikoplazmas, sifilį, gonorėją, AIDS, gardnereles, trichomonas ir kt.).

Gydytojo urologo-seksopatologo konsultacija trunka 1 valandą. Konsultacijos metu imamas prostatos sekreto tyrimas bei tepinėlis. Prostatos sekreto, tepinėlio (trichomonai, gardnerella, gonorėja, candida) tyrimai atliekami per dieną, kitus tyrimus siunčiame į „Synlab“ laboratoriją.

Registracija

Registruokitės užpildydami laukelius – tai greita ir paprasta!

Taip pat galite registruotis, skambindami 8 700 77717, 8 618 09304. Jeigu šiuo metu esate užsienyje, kviečiame registruotis per Skype.

Paslauga Kaina €
Konsultacija 30
Konsultacija su tyrimais 50
Urologinis tepinėlis 11
Prostatos sekreto tyrimas 11

Gydytoja urologė-seksopatologė Irena Jonkuvienė. Dirbo Vilniaus universitetinėje ligoninėje urologinio skyriaus vedėja. Tiria, konsultuoja ir gydo pacientus (vyrus) dėl prostatos susirgimų, seksologinių sutrikimų. Gydo vyriškų lytinių organų, prostatos bei potencijos sutrikimus. Atlieka ankstyvą prostatos vėžio diagnostiką. Tiria ir gydo lytiškai ir buityje plintančias infekcijas (chlamidijas, ureaplazmas, mikoplazmas, sifilį, gonorėją, AIDS, gardnereles, trichomonas ir kt.).

Darbo stažas – 42 metai. Tobulinosi Minske, Sankt-Peterburgo, Jerevano, Vilniaus gydytojų tobulinimosi fakultetuose.
1968 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą.
1968-1986 m. dirbo Klaipėdos Respublikinės ligoninės „Raudonojo kryžiaus“ urologinio skyriaus urologe.
1986 -1999 m. dirbo Vilniaus universitetinėje Antakalnio ligoninėje urologinio skyriaus vedėja.
Nuo 1999 m. medicinos centro Lorna urologė-seksopatologė.