Mylimos ir mylinčios žmonos – vaistai nuo aterosklerozės

Šiuolaikinė medicina hormonus pripažįsta kaip veiksmingą priemonę nuo XXI amžiaus rykštės – aterosklerozės, kuri su dideliu azartu pradėjo žmoniją plakti išaušus seksualinės laisvės epochai. Mums nepavyko apgauti gamtos natūralų seksą pakeičiant įvairiais civilizacijos žaisliukais. O natūralus seksas būna tik su nuolatiniu partneriu ir be prezervatyvo. Tik per tokį lytinį aktą, pasak gydytojos urologės-seksopatologės Irenos Jonkuvienės, vyras ir moteris pasikeičia hormonais.

Kiekvieną kartą mylėdamasi moteris dovanoja vyrui porciją savo moteriškų hormonų – estrogenų, o vyras pasidalija su mylimąja savais hormonais – androgenais. Šis pasikeitimas hormonais yra pati puikiausia apsauga nuo cholesterolio pertekliaus kraujyje, sukeliančio trombozes, širdies aritmiją, insultą bei infarktą, – sakė gydytoja Irena Jonkuvienė.

Moterų iki klimakso aterosklerozė beveik nevargina. Ypač jei jos nėra abejingos stipriosios lyties žavesiui, t.y. turi pakankamą kiekį estrogenų. Todėl stiprioji lytis gali tik džiaugtis, jog natūralaus sekso metu laimi dar daugiau – veltui gauna natūralių vaistų nuo aterosklerozės. Tokį moteriškų hormonų poveikį mokslininkai jau seniai pastebėjo ir pritaikė gydyme. Estrogeno injekcijomis vyrams vienu metu buvo gydoma aterosklerozė. Terapijos poveikis buvo fantastiškas – ligonių kraujagyslėse smarkiai sumažėjo cholesterolio apnašų, kraujospūdis tapdavo normalus, pagerėdavo savijauta. Bet po kurio laiko vyrai išsigando save pamatę veidrodžiuose: paplatėję klubai ir susiaurėję pečiai, didėjanti krūtinė. Vyrai pradėjo moteriškėti, todėl kategoriškai ėmė kratytis estrogeno injekcijų.

Tik natūraliu keliu į vyro organizmą pakliuvę estrogenai šalutinio poveikio neturi. Moters makštyje, kai ji yra seksualiai susijaudinusi, būna tiek moteriškų hormonų, kad pro penio galvutę į partnerio kraują prasiskverbia reikalingas naudingųjų estrogenų kiekis. Vyrai gali taip gydytis kiek tik širdis geidžia. Tačiau ne su bet kuo ir ne bet kaip bei nepamirštant dar vieno gamtos duoto stebuklo: jeigu moteris mylėtis nenori, meilės aktas jokių gydomųjų savybių neturės, – sako gydytoja Irena Jonkuvienė.

O dabar ne vieną vyruką nustebinsime pasakę, kad daugelis gražuolių taip pat šiam reikalui visiškai netinka: lieknumas, ilgos kojos ir siauri klubai – nepakankamo moteriškų hormonų kiekio požymiai. Meilės žaidimai su jomis sveikatos nepridės, tik energijos pareikalaus…

Gydant aterosklerozę "medicininės pagalbos" pagalbos nesuteiks ir prostitutės – sekso profesionalės, kurios labai retai pajunta tikrą susijaudinimą. Be to, ir nusipirkus itin karštą mergytę, mylėtis be prezervatyvo gali tik nebijantis užsikrėsti ŽIV ir manantis, jog AIDS yra "malonesnė" mirties priežastis nei insultas. Tad – lieka žmonos. Ir ne bet kokios, o mylimos ir mylinčios. Todėl besirūpinantis savo sveikata vyras turėtų verstis per galvą, kad tik jo brangioji neatšaltų ir kad bent porą kartų per savaitę įvyktų aterosklerozės profilaktikos seansai, – sako gydytoja Irena Jonkuvienė.

Tačiau ne tik moteris meilės akto metu vyrui dovanoja sveikatą. Silpnosios lyties vėjavaikės, dažnai keičiančios partnerius ir dėl to priverstos naudoti prezervatyvus, negauna reikiamo vyriško hormono kiekio ir ju organizmas yra priverstas androgeno gamintis pats. Todel pastaruoju metu moterims itin aktuali tapo plaukuotumo problema…

Plaukus galima pašalinti vašku, pincetu, elektros impulsais, lazeriu. Bet kam save kankinti, jeigu gamta sukūrė tokį puikų depiliatorių, kuris dar ir malonumo suteikia? Lieka tik viena problema – pripratus prie vieno "depiliatoriaus", keisti jo nerekomenduojama. Mokslininkų įrodyta, kad dažnai keičiant partnerius (net ir visiškai sveikus), moteriai labai padidėja pavojus susirgti gimdos vėžiu: jos lyties organai prisitaiko prie vieno partnerio mikrofloros, o "svetima" mikroflora veikia neigiamai. Todėl, jeigu jau tenka rinktis, ar nepageidautini ūseliai, ar – gimdos vėžys, geriau jau apsirūpinti prezervatyvais, – pataria gydytoja urologė-seksopatologė Irena Jonkuvienė.

Kiti straipsniai

Išsėtinė sklerozė – lėtinė centrinės nervų sistemos liga

Išsėtinė sklerozė – lėtinė centrinės nervų sistemos liga

Glaukoma – tylus regėjimo vagis

Glaukoma – tylus regėjimo vagis

Inkstų ir šlapimo pūslės akmenligė

Inkstų ir šlapimo pūslės akmenligė