Elektroninis verslo sprendimas – efektyvus būdas valdyti įmonėje vykstančius procesus

UAB „Lorna“ – daugiau nei du dešimtmečius veikianti privati gydymo įstaiga, teikianti ambulatorines pirminio ir antrinio lygio sveikatos priežiūros paslaugas Klaipėdos miesto bei rajono gyventojams ir miesto svečiams. Įstaiga plečia savo veiklos spektrą, siūlydama naujas medicinos, sveikatinimo ir poilsio paslaugas. Didėjant paslaugų skaičiui, didėja ir klientų, dokumentų ir kitos informacijos, kurią reikia valdyti, srautas.

 

2016 m. vasario – liepos mėn. UAB „Lorna” įgyvendino projektą „UAB „Lorna“ veiklos organizavimo procesų optimizavimas“, kurio metu įdiegta verslo valdymo sistema, taip pat įsigyta kompiuterinė technika įrangos diegimui bei sklandžiam jos darbui užtikrinti. Programinės įrangos, kuri parinkta pagal įstaigos poreikius ir skirta užsakymų priėmimui ir apdorojimui iš klientų, paslaugų teikimo ir žaliavų tiekimo procesų valdymui, duomenų analitikai, įsigijimas palengvins ir pagreitins darbuotojų darbą, sudarytos galimybės darbo našumo didėjimui. Įstaiga minėtos programos pagalba optimizavo ir į integruotą visumą susiejo šiuos išorinius verslo procesus:

  • technologinės kortelės valdymas;
  • pardavimų valdymas;
  • paslaugų planavimo valdymas;
  • kainoraščių valdymas;
  • pirkimų valdymas;
  • sandėlio valdymas.

Projektas bus naudingas įmonės plėtrai, kadangi leis padidinti įmonės efektyvumą ir darbo našumą, o tai teigiamai paveiks įmonės konkurencingumą ir leis padidinti pajamas, pritraukti naujų klientų, užtikrinti aukštą paslaugų kokybę.

Projekto išlaidos iš dalies buvo finansuotos 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos lėšomis, projektui skirta paramos suma 35 000 Eur, projekto Nr. 03.3.1-LVPA-K-806-01-0388.

Kitos naujienos