Kineziterapija / ergoterapija

Kineziterapija – tai gydymas judesiu ir judėjimu. Pagal žmogaus raumenų atliekamo darbo pobūdį skiriamos aktyvioji (bendrojo lavinimo, gimnastikos, taikomieji pratimai) ir pasyvioji (masažas, tempimas, vibracija) kineziterapijos rūšys. Tai:

  • kvėpavimo mankšta;
  • aktyvūs pratimai reabilituojant po įvairių ligų;
  • grupiniai ir individualūs organizmą stiprinantys kineziterapijos užsiėmimai;
  • pasyvūs pratimai reabilituojant sunkius ligonius;
  • stuburo tempimas ir mankšta salėje;
  • gydymas padėtimi.

Individuali mankšta – taikoma sudarius indvidualią programą, atsižvelgiant į poreikius ir sutrikimus, įvairių užsiėmimų, priemonių ir tempimo pratimų pagalba.

Ergoterapija

Ergoterapija – pacientų galimybių atstatymas, palaikymas ar sutrikimų kompensavimas tikslinga veikla, siekiant padėti pacientams savarankiškai gyventi, atsižvelgiant į jų norus, poreikius, bei visuomenės nustatytus reikalavimus. Ergoterapijos tikslas padėti žmogui dalyvauti tikslingoje veikloje, kad būtų atkurta, sustiprinta ir pagerinta atliekama veikla, lengvesnis būtų įgūdžių ir veiklos mokymasis, kurios yra svarbios paciento adaptacijai bei produktyvumui siekiant sumažinti patologiją, pagerinti sveikatą.

Individuali ergoterapija pacientams padeda gydyti ir gerinti smulkiąją viršutinių galūnių motoriką, taip atstatydama sutrikusios centrinės nervų sistemos veiklos sritis.

Kineziterapinis ištyrimas

Ištyrimas atliekamas nežinant skausmo ar judesio sutrikimo priežasties, norint sutaupyti laiko ir nežinant į kokį gydytoją specialistą kreiptis. Galima nustatyti nugaros, sąnarių skausmo ar nejudrumo priežastį ir iškart pasiūlyti reabilitacinį gydymą bei informaciją į kurį specialistą kreiptis tolesnei konsultacijai.

Atliekami specialūs kineziterapiniai testai. Jie priklauso nuo segmento ir simptomų (pvz. įvertinama ar peties sąnario kapsulės ar raumens pažeidimas).

Kainos

PaslaugaKaina €
Individuali kineziterapija (30min.) 20 - 24
Grupinė kineziterapija10 - 12
Kineziterapinis ištyrimas (60min.)40 - 48
Ergoterapija (30min.)20 - 24
Teipavimas teipu15 - 18

Pateikite registracijos užklausą arba registruokitės tel. +370 700 77717