Logopedas

Logopedė, logoterapeutė dirba su ankstyvo amžiaus vaikais bei suaugusiais, turinčiais kramtymo, rijimo, valgymo sunkumų. Lavina prieškalbinius įgūdžius. Kitos darbo sritys:

  • kalbos sistemos aktyvinimas, esant sulėtėjusiai kalbos raidai;
  • kalbos sistemos formavimas, esant kalbos neišsivystymui;
  • garsų tarimo sutrikimų šalinimas;
  • girdimosios klausos, atminties ir dėmesio lavinimas;
  • rašymo ir skaitymo sutrikimų korekcija;
  • pažintinių gebėjimų ugdymas.

Pateikite registracijos užklausą arba registruokitės tel. +370 700 77717

Kainos

PaslaugaKaina €
Konsultacija30

Gydytojai

Lina Liutvinienė

Logopedė

Lina Liutvinienė turinti vyr. specialiojo pedagogo ir logopedo kvalifikaciją, baigusi bakalauro studijas Šiaulių Universitete. Švietimo vadybos magistro studijas KU. Papildomas vadybos studijas Vilniaus Universitete. Individualaus psichoterapijos konsultavimo programą Kauno Geštalto studijų institute. Šeimos ir poros konsultavimo programą Kauno Geštalto studijų institute. Šiuo metu studijuoja psichoterapiją.
20 metų darbo patirtis. Dirbusi su įvairaus amžiaus vaikais ikimokyklinio ugdymo įstaigose ir bendrojo lavinimo mokyklose, pedagoginėje psichologinėje tarnyboje, Klaipėdos rajono ankstyvosios reabilitacijos tarnyboje Gargždų ligoninėje logoterapeute .

2012 m. įkūrė pirmąjį privatų raidos specialistų centrą Klaipėdoje.  VšĮ  Ankstyvasis intervencijos centras “Gandriukas” direktorė ir logopedė. Rengia ir skaito paskaitas pedagogams, tėvams apie vaikų raidą, raidos ir ugdymosi sunkumus, jų korekciją. Konsultuoja pedagogus ir tėvus.

Konsultuoja  vaikus ir suaugusius dėl kalbos ir kalbėjimo sutrikimų. Vertina vaikų kalbos raidą, ankstyvąją vaiko raidą „Disc“ metodu. Atlieka raidos vertinimus, bendrųjų žinių, skaitymo, rašymo, skaičiavimo įgūdžių vertinimus mokyklinio amžiaus vaikams.

Dirba projektinėse veiklose su neįgaliaisiais ir jų šeimų nariais. Rašo straipsnius apie raidos sutrikimus ir pagalbos galimybes.

Lina Liutvinienė