Logopedas

Logopedė, logoterapeutė dirba su ankstyvo amžiaus vaikais bei suaugusiais, turinčiais kramtymo, rijimo, valgymo sunkumų. Lavina prieškalbinius įgūdžius. Kitos darbo sritys:

  • kalbos sistemos aktyvinimas, esant sulėtėjusiai kalbos raidai;
  • kalbos sistemos formavimas, esant kalbos neišsivystymui;
  • garsų tarimo sutrikimų šalinimas;
  • girdimosios klausos, atminties ir dėmesio lavinimas;
  • rašymo ir skaitymo sutrikimų korekcija;
  • pažintinių gebėjimų ugdymas.

 

Registracija ir informacija telefonu 870077717!

Registracija 870077717 arba pateikite registracijos užklausą užpildydami laukelius

Kainos

PaslaugaKaina €
Konsultacija25

Gydytojai

Lina Liutvinienė

Logopedė

Specialioji pedagogė, turi vyr. specialiojo pedagogo ir logopedo kvalifikaciją, baigusi bakalauro studijas Šiaulių Universitete. Švietimo Vadybos magistro studijas KU. Papildomas vadybos studijas Vilniaus Universitete. Individualaus psichoterapijos konsultavimo programą Kauno Geštalto studijų institute. Šeimos ir poros konsultavimo programą Kauno Geštalto studijų institute.

Šiuo metu studijuoja psichoterapiją. 18 metų darbo patirtis. Dirbusi su įvairaus amžiaus vaikais ikimokyklinio ugdymo įstaigose ir bendrojo lavinimo mokyklose, pedagoginėje psichologinėje tarnyboje, Klaipėdos rajono ankstyvosios reabilitacijos tarnyboje Gargždų ligoninėje logoterapeute. 2012 m. įkūrė pirmąjį privatų raidos specialistų centrą Klaipėdoje. VšĮ Ankstyvasis intervencijos centras „Gandriukas“ direktorė ir logopedė. Rengia ir skaito paskaitas pedagogams, tėvams apie vaikų raidą, raidos ir ugdymosi sunkumus, jų korekciją. Konsultuoja pedagogus ir tėvus. Vertina ankstyvąją vaiko raidą „Disc“ metodu. Atlieka raidos vertinimus, bendrųjų žinių, skaitymo, rašymo, skaičiavimo įgūdžių vertinimus mokyklinio amžiaus vaikams. Dirba projektinėse veiklose su neįgaliaisiais ir jų šeimų nariais. Rašo straipsnius apie raidos sutrikimus ir pagalbos galimybes.