Neurochirurgas

Neurochirurgas medicinos centre „Lorna“ konsultuoja sergančius stuburo ir periferinių nervų patologija, galvos smegenų kraujotakos sutrikimais, onkologine patologija. Medicinos centre teikiamos tik gydytojo konsultacijos. Rentgenologiniai, kompiuteriniai, magnetinio rezonanso tyrimai atliekami ligoninėse.

Registracija

Pateikite registracijos užklausą užpildydami laukelius – tai greita ir paprasta!

Taip pat galite registruotis, skambindami 8 700 77717 (jei skambinate iš užsienio: +370 700 77717).

Paslauga Kaina €
Konsultacija 50
Pakartotina konsultacija 30

Medicinos mokslų daktaras Antanas Gvazdaitis – gydytojas neurochirurgas (MPL-13071). Gydytojas neurochirurgas Antanas Gvazdaitis atlieka sudėtingiausias galvos smegenų kraujagyslių patologijos, navikų, nugaros smegenų bei stuburo, periferinių nervų ir kitas neurochirurgines operacijas, yra įvaldęs neuroendoskopijos ir neuronavigacijos metodikas, operuojant sudėtingą giluminę galvos smegenų patologiją, yra įsisavinęs galvos smegenų kraujagyslių patologijos ultragarsinės ir angiografinės diagnostikos metodus.

Gydytojas neurochirurgas doc. dr. Antanas Gvazdaitis yra Klaipėdos universitetinės ligoninės neurochirurgijos klinikos vadovas, sukaupęs kelių dešimtmečių darbo patirtį.

Neurochirurgijos klinikoje atliekamos įvairaus profilio neurochirurginės, tarp jų ir pačios sudėtingiausios, operacijos dėl galvos ir nugaros smegenų navikų, aneurizmų, malformacijų, insultų, traumų, stuburo diskų išvaržų bei periferinių nervų ligų, naudojant naujausias šiuolaikines technologijas (mikroskopas ir mikrochirurginė technika, neuroendoskopas, neuronavigacijos sistema, intraoperacinis neuromonitorius, pneumogrąžtas, ultragarsinis aspiratorius, irigacinė koaguliacija, intervencinė neuroradiologija ir kt.).