„BTL EMSELLA“ Magnetinė kėdė

„BTL EMSELLA“ – modernus, neinvazinis, patentuotu HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic) principu veikiantis prietaisas, skirtas šlapimo nelaikymo, intymios sveikatos, seksualumo gerinimui, dubens dugno raumenų stangrumo atkūrimui ir gydymui.
HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic) technologijų efektyvumo raktas yra palaipsniui
didėjantis fokusuojamų elektromagnetinių laukų intensyvumas ir impulsų dažnis, dėl kurio atsiranda unikalus, maksimalus dubens dugno raumenų susitraukimas, vyksta neuro-raumeninės funkcijos atstatymas.

Viena sesija, kuri trunka 30 minučių, iššaukia net 20 000 supramaksimalių dubens dugno raumenų susitraukimų, kas atitinka 28 valandų taisyklingai atliekamų Kėgelio pratimų poveikį.
Fiziškai – be prietaiso pagalbos – tiek dažnai pasikartojančių ir tokio stipraus intensyvumo susitraukimų būtų neįmanoma atlikti. Toks poveikis nepasiekiamas taikant tik Kėgelio pratimus ar taikant kitus gydymo prietaisus, kurie yra ne tokio maksimalaus intensyvumo bei magnetinio lauko nukreipiančio į giliai esančius raumenis.

Procedūrų sesija taikoma šlapimo nelaikymą sukeliančioms priežastims gydyti, kai jis nesulaikomas kosint, čiaudint, juokiantis, fizinio krūvio metu ir kt. Taip pat ji ypač tinkama tiems, kurie ilgai dirba sėdimą darbą ar neturi reguliarių lytinių santykių, profilaktiškai ir prevencijai, dubens dugno raumenų sustiprinimui tam, kad neišsivystytų šlapinimosi sutrikimai, nesmuktų žemyn vidaus organai, pvz.: gimda. Terapija tinkamai veikia raukų, sulaikančių šlapimą, raumenis ir gerina jų funkcionalumą bei stabilizuoja šlapimo pūslės veiklą.

Siūlome išmėginti unikalią, ligos priežastims gydyti ir kitas būkles išsprendžiančią bei nesukeliančią šalutinių poveikių terapiją, kuria:
– gydomas moterų ir vyrų šlapimo nelaikymas;
– suteikiamos moterų ir vyrų seksualinio gyvenimo kokybės gerinimas;
– atliekamos dubens dugno raumenų tonuso atkūrimo procedūros po nėštumo bei gimdymo;
Moterims ir vyrams, norintiems pagerinti seksualinę sveikatą, susigrąžinti stangrumą dubens apačioje, kenčiantiems nuo įtampos tipo ir mišraus šlapimo nelaikymo.

Kainos

PaslaugaKaina €
Magnetinė kėdė „BTL EMSELLA“65 - 79
Magnetinė kėdė „BTL EMSELLA“315 - 380

Pateikite registracijos užklausą arba registruokitės tel. +370 700 77717