Diagnostika ir gydymas

Pasirinkite Jus dominančią paslaugą:

Echoskopija – tai tyrimas pamatyti vidinėms organų struktūroms naudojant ultragarso bangas, kitaip dar vadinama ultragarsiniu tyrimu.

Ultragarsine aparatūra medicinos centre „Lorna“ atliekame skydliaukės, krūtų, pilvo organų (kepenys, kasa, tulžies pūslė, blužnis, inkstai, šlapimo pūslė, prostata), kaklo kraujagyslių, limfmazgių echoskopinius tyrimus.

Tyrimai atliekami mokamai be siuntimo ir nemokamai su šeimos gydytojo siuntimu. Priimami pacientai su siuntimais iš Klaipėdos, Neringos, Palangos, Klaipėdos rajono, Kretingos rajono, Skuodo rajono, Šilutės rajono, Tauragės rajono, Jurbarko rajono, Pagėgių rajono savivaldybių.

Plačiau

Pasirinkite Jus dominančią paslaugą:

Padedame ligoniams sveikti po įvairių ligų, operacijų, judėjimo-atramos aparato traumų, sergantiems kraujotakos sistemos, virškinimo sistemos, endokrininėmis, ginekologinėmis, inkstų, nervų sistemos susirgimais, kitomis ligomis.

Pasikonsultavus su gydytoju, sudaroma induviduali sveikatos grąžinimo ir stiprinimo programa! Skiriamos ir atliekamos kineziterapijos, fizioterapijos procedūros, gydomieji masažai.

Medicinos centre „Lorna“ taikomas fizinės medicinos ir reabilitacijos pirminis ir ambulatorinis gydymas vaikams ir suaugusiems apmokamas Teritorinių ligonių kasų.

Plačiau

Pasirinkite Jus dominančią paslaugą:

Pasirinkite Jus dominančią paslaugą: