Vertikali vonia

Vertikali vonia – tai bendra vonios, mankštos vandenyje ir stuburo tempimo vandenyje gydomoji procedūra, stiprinanti ir atpalaiduojanti raumenis, gerinanti jų trofiką, atlaisvinanti suspaustus stuburo diskus bei stuburo segmentų funkcinius blokus. Taikoma:

  • esant nugaros skausmams;
  • osteochondrozei;
  • po traumų;
  • esant stuburo tarpslankstelinių diskų išvaržoms;
  • po sąnarių operacijų, kai ribotas sąnarių paslankumas;
  • turintiems viršsvorį;
  • kai netaisyklinga laikysena ir kt.

Vertikali vonia – gydomoji procedūra, kurios metu vandenyje atliekami stuburo ir sąnarių tempimo pratimai. Pagrindinis principas – stuburo, sąnarių tempimas vandenyje įvairiomis kryptimis tam tikromis priemonėmis ir pratimais. Vertikalioje vonioje atliekami specialūs tempimo ir atsipalaidavimo su pagalbinėmis priemonėmis pratimai. Jie parenkami individualiai kiekvienam pacientui. Po procedūrų kurso sumažėja ir išnyksta sąnarių, nugaros skausmai, sustiprėja raumenys, didėja sąnarių paslankumas, padidėja fizinio krūvio toleravimas, pagerėja medžiagų apykaita, sumažėja svoris, pagerėja nuotaika.

Vertikalioji vonia – tai nedidelis baseinas, kuriame žmogus ar žmonių grupė atlieka tam tikrus pratimus. Pratimai iš pradžių gali būti atliekami stovint, paskui kybant ant specialaus įtvaro, iki pusės pasinėrus vandenyje. Kybant stuburas tempiamas, atsipalaiduoja nuo netaisyklingos laikysenos ar netinkamos slankstelių padėties įsitempę ir skaudami raumenys.

Vertikali vonia teikiama pacientams, kuriems skiriamos fizinės medicinos ir reabilitacijos procedūros bei visiems, norintiems, kuriems pasikonsultavus su fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoju, ši procedūra rekomenduojama.

Vertikalių vonių procedūroms būtina išankstinė registracija. Taip pat būtina pranešti apie dalyvavimą ir neatvykimą.

Pateikite registracijos užklausą arba registruokitės tel. +370 700 77717

Kainos

PaslaugaKaina €
Vertikali vonia (1 kartas)17
Vertikali vonia po reabilitacinio siuntimo (1 kartas)14
Vertikali vonia (abonementas 10 kartų)130-157