NeurOptimal®

NeurOptimal® yra neurotechnologinė sistema, tai optimali smegenų mokymo sistema, sukurta išmokyti Jūsų smegenis veikti maksimaliai efektyviai. Dinaminė neurogrįžtamojo ryšio sistema nėra medicininis gydymas. Neurogrįžtamasis ryšys yra smegenų savireguliacijos treniruotė. Savireguliacija yra būtina geram smegenų funkcionavimui, treniruotės įgalina centrinę nervų sistemą (CNS) veikti geriau. Žmogaus smegenys yra neuroplastiškos ir gali koreguoti savo veikimą, jei tik joms pateikiama reikiama informacija.

NeurOptimal® sukurta taip, kad pateiktų smegenims informaciją, reikalingą jų pačių korekcijai. Smegenų veiklos pakitimai gali vykti dėl staigaus smegenų elektrinės veiklos pasikeitimo.
NeurOptimal® aptinka tokius staigius pokyčius ir informuoja smegenis apie juos pertraukinėdama garsą, kurio žmogus klausosi. Šios pauzės ir skatina žmogaus CNS išeiti iš neoptimalios būsenos. Dėl natūralios smegenų autokorekcijos jos ima funkcionuoti veiksmingiau, efektyviau ir komfortiškiau. Rezultatas – sumažėjusi įtampa, geresnė miego kokybė bei dėmesio koncentracija. Po NeurOptimal® seansų žmogus pradeda jausti palengvėjimą ir gyvenimo džiaugsmą!
NeurOptimal® sprendžia tokias problemas, kaip: stresas, įtampa, nervų sistemos išsekimas, lėtinis nuovargio sindromas, nerimas prieš sporto varžybas ar kitus renginius, dėmesio koncentracijos sutrikimai, nemiga, nuotaikų kaita, nerimas, panikos atakos, baimės, fobijos, depresija, dažnas pykčio jausmas, nepasitikėjimo jausmas, bendravimo kolektyve problemos, hiperaktyvumas, autizmas, koordinacijos sutrikimas, priklausomybės, mitybos sutrikimai, galvos skausmas, migrena, laikinas žodžių pamiršimas, atminties sutrikimo problemos, senatvinė demencija, skaitymo sutrikimas, kalbėjimo sutrikimas, mokymosi problemos, elgesio problemos mokykloje, raidžių ir skaičių atvirkštinis rašymas, erdvinio mąstymo sutrikimai, minčių sekos pametimas, pradėtų užduočių neužbaigimas, po patirto insulto, galvos smegenų traumų, po chemoterapijos kurso, atsiradus Alzheimerio ligos simptomams, persirgus Covid liga ir kt.

Kainos

PaslaugaKaina €
"NeurOptimal®" Neuroterapija (35 min.)25
"NeurOptimal®" Neuroterapija (35 min.) (10 kartų)200

Pateikite registracijos užklausą arba registruokitės tel. +370 700 77717